PLASTIC BAGS


Produkujemy dowolnej wielkości worki foliowe:

  • grubość od 0,02 mm do 0,35 mm,
  • szerokość od 70 mm do 2000 mm,
  • długość od 100 mm do 3000 mm,

dowolnego koloru, z nadrukiem lub bez, gładkie lub z fałdami, również perforowane.


Worki foliowe na śmieci

Worki foliowe na śmieci to jeden z najbardziej popularnych typów produktów oferowanych przez naszą firmę. W obecnych czasach worki foliowe wykorzystywane są praktycznie w kązxdym gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie. Jest to produkt, który w prosty i funkcjonalny sposób zapewnia nam higienę w różnych miejsach.

Worki do segregacji odpadów

Wykonujemy również worki do segregacji śmieci i innych odpadów. Zapraszamy do współpracy firmy zajmujące się odbieraniem odpadów komunalnych, gminy, organizacje odzysku itp. Dobierzemy odpowiednią wielkość worka, jego wytrzymałość, wykonamy wymagany nadruk na worku.

Worki foliowe producent

Producent worków foliowych firma Rekfol jest uznanym podmiotem na polskim rynku w branży produkcji tworzyw sztucznych. Wytwarzane przez nasze przedsiębiorstwo worki do segregacji śmieci są chwalonym produktem, który doceniają zarówno przedsiębiorcy jak i klienci indywidualni.
Zobacz także: Folie opakowanioweworki foliowe producent worków foliowych
worki foliowe 2 producent worków foliowych 2
worki foliowe 3 worki na śmieci
worki foliowe 4 worki do segregacji śmieci
worki foliowe 5 worki foliowe na śmieci
worki do segregacji śmieci
Produkowane przez nas worki foliowe to idealny produkt dla osób poszukujących trwałych i praktycznych wyrobów foliowych. Nasze worki do segregacji śmieci są wyrobami dostosowanymi do potrzeb rynku. Jako producent pragniemy aby nasze worki foliowe na śmieci trafiały do koszów polskich rodzin.